Forum mcbestpvp.pl

Serwerowe forum

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-15 12:23:18

Mari678
Użytkownik
Dołączył: 2019-08-14
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.110

Rekrutacja na Helpera

1. Nick:Marian678
2. Wiek:14
3. Cos o sobie: Mam na imię Olaf mam czternaście lat. Lubię grać w piłkę oraz w tenisa stołowego. Jestem niski chłopakiem. Moje ulubione danie to zupa pomidorowa, pizza i ogórkowa. Codziennie  gram na komputerze i teraz gram dużo w minecraft. Gram w minecraft już sześć lat. i byłem już na dwóch serwerach helperem. Uwielbiam serwery pvp w minecraft i chciałbym żeby ten serwer stał się najlepszy to na tyle dziękuje.
4. Doswiadczenie: Doswiadzczenie mam bardzo dobre byłem na dwóch serwerach helperem i wiem że dam sobie rade z tom rangom. Oraz oglądam cały czas poradniki jak zostać heleprem i chciałbym być najlepszy helperem będę się starał.
5. Czas ktory mozesz poswiecic dziennie na serwer:od 2h do 8h
6. Na czym twoim zdaniem polega pelnie funkcji helpera?: funkcja helepra moim zdaniem polega na tym że pomagasz graczom, sprawdzasz niektórych pomagasz administacj  sprawdzasz bagi lub grasz z resztą administracj.
7. Wlasna ocena ortografi (0 - 10):8/10
8. Wlasna ocena swojego sprawdzania (0 - 10):7/10
9. Posiadasz skype/ts?:tak

Wiadomość dodana po 2 h 33 min 55 s:

Mari678 napisał/a:

1. Nick:Marian678
2. Wiek:14
3. Cos o sobie: Mam na imię Olaf mam czternaście lat. Lubię grać w piłkę oraz w tenisa stołowego. Jestem niski chłopakiem. Moje ulubione danie to zupa pomidorowa, pizza i ogórkowa. Codziennie  gram na komputerze i teraz gram dużo w minecraft. Gram w minecraft już sześć lat. i byłem już na dwóch serwerach helperem. Uwielbiam serwery pvp w minecraft i chciałbym żeby ten serwer stał się najlepszy to na tyle dziękuje.
4. Doswiadczenie: Doswiadzczenie mam bardzo dobre byłem na dwóch serwerach helperem i wiem że dam sobie rade z tąm rangąm. Oraz oglądam cały czas poradniki jak zostać heleprem i chciałbym być najlepszy helperem będę się starał.
5. Czas ktory mozesz poswiecic dziennie na serwer:od 2h do 8h
6. Na czym twoim zdaniem polega pelnie funkcji helpera?: funkcja helepra moim zdaniem polega na tym że pomagasz graczom, sprawdzasz niektórych pomagasz administacj  sprawdzasz bagi lub grasz z resztą administracj.
7. Wlasna ocena ortografi (0 - 10):8/10
8. Wlasna ocena swojego sprawdzania (0 - 10):7/10
9. Posiadasz skype/ts?:tak

Ostatnio edytowany przez Mari678 (2019-08-15 12:26:07)

Offline

#2 2019-08-15 21:51:04

Scribe
Administrator
Dołączył: 2019-08-13
Liczba postów: 2
AndroidChrome 76.0.3809.111

Odp: Rekrutacja na Helpera

Podanie odrzucone.

Mało napisane o sobie, uboga składnia zdań jak i ortografia oraz interpunkcja. Małe doświadczenie w funkcji Helpera.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pbc - betterliferp - the100 - forumforumowe - ztmosieczkowo